Únor 2009

Nová čepka, nový účes....skvělá nálada

26. února 2009 v 17:24 diary
čaute kamaááádíí..
dneska mám suprovou náladu..ani newím proč..možná proto že jsme byla včera u holiče..mám celkem dosst osříhaný vlásky a přidělanej žlutej pramínek....v nedělu si budu hlavu ještě barvit.dneska jsme byla s mamkou ve městě..koupila mi takovou kráááásnou čepičkůů..je černá pletená a ve předu má kšilt..je k sežrááníí..už s etěším do školy..ale radši bych teda měla ještě týden prázdniny..tak se mějte famfárově..papa vaše anetta

Byla jsme týden na horách

21. února 2009 v 18:15 diary
čaute lidíí..
dlouho jsem nenapsala..a proč?..není čas a ani nálada...byla jsme od 14. 2. na horách se školou a vrátila jsem se 20..bylo to tam celkem super..teda ze začátku jsme myslela že to tam nevydržím ten celý týden, ale nemyslela jsme si to jen já, ale skoro každý..pak už jsme si aji celůkem zvykla...měli jsme ale škaredý počasí..pořád sněžilo a děsně fučelo..jinak poslední dva dny bylo nádherně..prostě zákon schválonosti..
jak jste si určitě všimli,tak jsme změnila design..nemám čas na lepší, tak snad o prázkách to ještě nějak vylepším...mějte se fajn a užijte si prázdniny...papa vaše anetta..