Únor 2008


Písmo to na tebe prásklo

29. února 2008 v 17:27 zábavička
Sklon písma

Každý člověk má jiný sklon písma. Úhel, který svírají písmena s řádkem nám o studované osobnosti může mnohé napovědět.

Extrémní sklon písma dozadu
U tohoto jedince převažuje rozum nad city. Takový člověk je rozvážný, zdrženlivý, velmi sebekritický a nepochybně také ukázněný.

Sklon písma dozadu
Tento sklon písma ukazuje jistou plachost pisatele. Tento člověk má s největší pravděpodobností sklony k vyhýbavosti a zavírání očí nad skutečností.

Jak kdo líbá???

29. února 2008 v 17:15 Jak líbáš????
Beran:
Vaše polibky jsou rychlé a prudce přizpůsobivé, plné potěšení, které však brzy vyprchá.

Býk:
Vaše polibky váhají; jsou opatrné, upřímné, dokážou však pokračovat vytrvale dál a dál..

Blíženci:
Vaše polibky bývají často přerušovány křečovitým chechotem, usměvy a směšnými poznámkami.

jak to vy kluci myslíte...!!!!????ze srandy...!!!:D

27. února 2008 v 18:01 Rady a typy na lásku
1.Chceš žvýkačku?
-->Co si myslí: Bože, tobě táhne z huby!

2.Opravdu? To jsem nevěděl!
-->Co jsi vlastně říkala?

3.Dnes ti to moc sluší!
-->Máš chuť na sex?

jak říct miluji Tě

26. února 2008 v 20:43 Rady a typy na lásku
  1. Když nám dojdou slova ..."Miluji Tě !"MySpace Layouts
    Jemnoho možností, jak říct svému protějšku "Miluju Tě !" Zkusili jste to už ale v těchto světových jazycích ?    Anglicky : I love you !
    s)))Německy : Ich liebe dich !
    Francouzsky : Je t´aime !

jak na rande???

26. února 2008 v 20:41 Rady a typy na lásku
Jak na první rande
Už je to tady ! - kontakt s vaším vyvoleným, nebo vyvolenou se vydařil a vy jdete na první rande ! Většina prvních schůzek probíhá podle stejného scénáře. Holka i kluk se snaží vypadat a hovořit co nejlépe, zkrátka - chtějí se tomu druhému zalíbit. Mnohdy to ale končí fiaskem, protože se nedokáží chovat přirozeně a dělají ze sebe něco, co ve skutečnosti nejsou. Chcete se toho vyvarovat ? Tady jsou rady ...

testík-jsi romantik??

26. února 2008 v 20:35 Rady a typy na lásku
Testík je jednoduchý...tak na dvě minutky...stačí papír a tužka a vyhodnocení máte nakonci..


1. Zamilováváte se
a) jedenkrát na celý život
b) tak dvakrát do roka
c) snad každý den do někoho jiného
2. První polibek
a) byl něco fantastického, čtrnáct dní jsem si potom nemyl(a) obličej
b) byl hezký, ale znám i hezčí věci
c) mi připadal, jako kdyby mi na puse přistál hlemýžď

shoot 1

21. února 2008 v 20:02 Fergie

životopis

21. února 2008 v 19:19 Orlando Bloom
Životopis
Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Další herecké vzdělání si Orlando Bloom doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.

pííšu

20. února 2008 v 21:38
Zdareec....tak jsem si s tím tady o prázdninách trochu pohrála..doufám že se to tady líbí...ae plosíím....pište mi něco....je jedno co ae pište....teda pokud sem vůbec někdo chodí že????....:D....ha....mno a taky mám na Vás prosbičku...esi se Vám tady něco nelíbí nebo máte nějaké nápady na vylepšení nebo tady chcete něco co Vás zajíma tak mi napište...budu jen a jen ráda...dííík...:D

Fotky a životopis Johnnyho

20. února 2008 v 19:43 Johnny Depp
Něco o Johnnym........
Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy,kterým propadl. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak:-potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.

Další role, kterou nejprve nechtěl, byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje.
S režiserem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku - Piráti z Karibiku: Na konci svět

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze.

Photos Orlanda

20. února 2008 v 19:01 Orlando Bloom
mno není k nakousnutí.....????

Stříbrné řetízky

20. února 2008 v 13:09 Stříbrné věcičky
na řetízky,stejně jako na prstýnky,mám slabost....


HSM-footky

20. února 2008 v 11:33 HSM
Mám plo vás novinku...mno ono to zase taková novinka není ae kdyby někdo nevěděl tak......HSM3 se prý začně natáčet 21dubna 2008. Film vyjde zhruba na 2 miliony dolarů,což je vic jak jednička a dvojka dohromady.Bude hotový asi do dvou měsíců.Bude se zase natáčet v Lake City v Utahu. Troy a Gabriella se budou rozhodovat kam na vysokou školu.Každý si samozřejmě vybere jinou školu a já jsem zvědavá jak to dopadne.Máme se ale na co těšit,protože podle herců to bude nářez.
Photos

Fotky a životopis

19. února 2008 v 20:09 Avril Lavigne
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

shoot-01-a životopis

19. února 2008 v 19:06 Vanessa Anne Hudgens
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.
V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let''s Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.
A tedˇ nějaké fotky......

Fotečky Zaca

19. února 2008 v 17:47 Zac Efron
Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.